Návleky na stoličky

Ponúkame na prenájom spandexové návleky na stoličky v bielej farbe (2 typy), ktoré dodajú Vašej udalosti ten správny nádych luxusu a elegancie. 

Inštalácia našich návlekov je veľmi jednoduchá a zvládne to aj menej zručná osôbka :-). Návleky sú vhodné na takmer všetky typy stoličiek (výnimkou sú akékoľvek stoličky s opierkami na ruky).

V prípade, že si nie ste istá, či Vám návleky budú sedieť, ponúkame možnosť prenajať si vzorku na odskúšanie, aby ste v praxi videli výsledok.

Mašle na stoličky a štóly na stoly

Ponúkame na prenájom organzové a saténové mašle na stoličky ako i farebne doladené štóly na stoly.

Aby ste si vybrali tú naozaj "svoju farebnú kombináciu", máme pre Vás pripravené vzorkovníky, z ktorých si môžete vybrať požadovaný odtieň.

Vázy a svietniky

V našej ponuke prenájmu nájdete veľké množstvo rozličných váz, svietnikov či zrkadiel za atraktívne ceny, ktoré stačí už len dozdobiť podľa Vášho vkusu (napríklad aj našimi doplnkami), a krásna dekorácia na Vaše stoly je hotová. Stačí si len vybrať tie správne. 

Doplnky

Všetko na jednom mieste. Aby ste nemali starosti navyše, u nás tiež nájdete rôzne doplnky ako girlandy, papierové konfety (srdiečka, motýliky), ozdoby na mašle (štrasové pásy, umelá kvetinka s perličkou alebo kamienkom, perlové brošničky), diamantíky na stoly (do váz alebo svietnikov), perličky, lupienky, krúžky na servítky, jelly belly (vodné perly), servítky, sviečky, a pod., s ktorými príjemne dotvoríte celý dojem Vašej výzdoby a Vašej udalosti dodáte tú správnu atmosféru.

Všetky doplnky sú na prenájom, príp. na predaj.

Čokoládové fontány

Keďže kráčame s dobou a vieme, o čo majú nevesty (a nie len nevesty) záujem, v našom štúdiu nájdete aj hit posledných rokov - čokoládové fontány. Čokoládové fontány máme dostupné v 3 veľkostiach (mini, klasik a duo).

K fontánam taktiež ponúkame kvalitné belgické čokolády zn. Callebaut určené pre čokoládové fontány za veľmi prijateľné ceny ako i rozličné maškrty vhodné na namáčanie do čokolády.

Čokoládová fontána je vhodnou alternatívou, ako ušetriť na zákuskoch a Vaši hostia budú nadšení.