Kto sme a čo je našim cieľom?

 

Na úvod by som rada poznamenala, že nie sme "typická svadobná agentúra" zabezpečujúca organizáciu spoločenských udalostí na kľúč od A po Z. Našim prvoradým cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby a pomoc pri prípravách Vášho dňa, či už ste budúca nevesta, rodinný príslušník, ktorý dostal na starosti prípravu oslavy alebo agentúra zabezpečujúca službu na kľúč.

Ak ste sa rozhodli realizovať všetky činnosti spojené so samotnou výzdobou pre Váš významý deň svojpomocne s kamarátkami, prípadne si potrebujete zabezpečiť aj realizáciu výzdoby a chcete, aby všetko vyzeralo dokonale a elegantne, či už jednoducho alebo luxusne a prepychovo, čo pohladí oko a "nezhltne celý majetok" ste na správnom mieste.

Ak Vám chýba potrebné vybavenie podľa Vašich predstáv, všetko Vám rady zapožičiame ako i poskytneme odborné poradenstvo. Schopnosť pružne reagovať na požiadavky a potreby zákazníkov sú pre nás rozhodujúce, preto sa orientujeme  nie len na samotné organizovanie večierkov, osláv a spoločenských akcií, ale hlavne dbáme o to, aby bol s našimi službami spokojný zákazník.

Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitné služby a doplnky nevyhnutné k výzdobe za rozumné ceny, riadime sa heslom:

"Nič nie je nemožné a niet krajšieho pocitu ako spokojný zákazník".

V súčasnej dobe pôsobíme v krajoch BA, NR, TT a rady pre Vás vytvoríme niečo originálne, výnimočné a neopakovateľné.